• اینستاگرام
  • بله
لوگوی اوقاف

News

More

Monday25July2022

11:36

45

دوره‌های ارتقای داوران مسابقات قرآن برگزار می‌شود

دوره‌های ارتقای داوران مسابقات قرآن با حضور پذیرفته‌شدگان طرح ساماندهی داوران از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

دوره‌های ارتقای داوران مسابقات قرآن با حضور پذیرفته‌شدگان طرح ساماندهی داوران از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با برنامه‌ریزی ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کشور اقدام به برگزاری دوره‌های ارتقای داوران مسابقات قرآن کریم کرده است.

بر اساس اعلام مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف این دوره‌ها با توجه به درخواست‌های مکرر داوران طراحی شده و اساس آن برقراری دوره‌هایی برای افراد پذیرفته در طرح ساماندهی داوران مسابقات قرآن است.

پیش‌بینی می‌شود هر شش ماه، یک دوره ارتقا برای داوران پذیرفته شده در این طرح برگزار شود. همچنین گذراندن موفق دوره‌های ارتقای یکی از شاخصه‌های ارتقای درجه داوران فعلی در نظر گرفته شده است.

هدف از اجرای طرح ارتقای داوران مسابقات قرآن علاوه بر هماهنگی بیشتر داوران و پرهیز از عملکرد سلیقه‌ای، ارزیابی عملکرد دوره‌ای داوران و تصمیم‌گیری برای ارتقای درجه در کنار ارزیابی عملکرد آنها در مسابقات اعلام شده است.

این گزارش می افزاید: در کنار برگزاری دو دوره طرح ساماندهی داوران مسابقات قرآن، تاکنون یک دوره ارتقا برای پذیرفته‌شدگان درجات یک تا چهار این طرح در رشته‌های حفظ، تجوید، صوت، لحن و وقف و ابتدا برگزار شده است که این موضوع در سال جدید با دقت و اهمیت بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد.

یادآور می‌شود، دوره سوم طرح ساماندهی داوران مسابقات قرآنی به زودی برگزار می‌شود و طبق اعلام مرکز امور قرآنی شرایط این دوره و فراخوان آن به اطلاع استان‌ها جهت معرفی افراد شایسته رسیده است.

 
Rate
 
 

نظر شما
Name
Email
Website
Enter the code shown above
Comment

Province Latest News

More

Links

More
  • Page Visits: 3185
  • Today Page Visits: 6
  • Site Total Visits: 8110297
  • Site Total Visits Today: 18145